Úklidové firmy Pardubice - úklidové služby a práce

Úklidové firmy Pardubice

Pardubice není jen „městem perníku a koní", je to pěkné místo, kde čistota a pořádek jsou samozřejmostí. Úklidové služby a práce zde poskytují renomované úklidové firmy. Úklidové služby a úklidové práce poskytují prověřené a spolehlivé agentury jak jednorázově, tak i nárazově. Zajistí jak úklid firem, tak i úklid kanceláří, administrativních budov, garáží, hotelů, výrobních a technologických hal, údržbu venkovních ploch a jiných podobných objektů, kde jsou kladeny mimořádně vysoké hygienické nároky. Správným výběrem úklidové firmy ovlivníte čistotu, která vytváří nezbytný první i další dojem z Vašeho prostředí.

Proč úklidová služba?

V dnešní uspěchané době, plné stresu a přetvářky Vám trochu klidu a pohody zaručí úklidová služba, která operativně vyřeší všechny požadavky klienta. Zejména pak v době velkých (např. jarních nebo vánočních) úklidů ocení nejedna zaneprázdněná žena, že úklidové práce převezme na svá bedra úklidová firma a Vy pak ušetřený čas můžete strávit dle svých představ a přání.

Mezi každodenní úklidové práce např. patří:

 • Kompletní úklid kanceláří
 • Zametání, mytí, luxování a ošetřování podlahových krytin
 • Otírání prachu a ošetření nábytku
 • Úklid kuchyňky
 • Úklid sociálního zařízení
 • Vynášení odpadkových košů
 • Doplňování hygienických prostředků

Mezi nárazové úklidové práce např. patří:

 • Kompletní úklid firem
 • Generální úklid po malování nebo rekonstrukci
 • Mytí oken
 • Čištění vertikálních a horizontálních žaluzií
 • Očista fasád
 • Extrakční čištění koberců
 • Výškový úklid pomocí horolezecké techniky

Chcete jiné úklidové práce?

Na Vaše přání úklidová firma zajistí i případné další úklidové služby, které přispějí nejen k čistotě a příjemnému prostředí kolem Vás, ale zcela jistě splní a možná i předčí Vaše očekávání. Všechny úklidové práce jsou prováděny zkušenými, kvalifikovanými a spolehlivými pracovníky, kteří dbají na dodržování hygienických norem, které jsou v dnešní době velice přísné. Stačí nakouknout do historie, kdy v podstatě nebyly žádné hygienické limity a úklid firem byl neexistující pojem. Proto není divu, že špatnými hygienickými návyky docházelo k šíření nemocí a následně vysoké úmrtnosti. Ne nadarmo se říká "čistota půl zdraví". A z toho plyne, že je třeba dodržovat hygienické předpisy a přispívat tím k čistotě a zdraví. Osobní hygienu si zajistíte sami, to ostatní Vám poskytne úklidová firma.

Možnost náhradního plnění

Úklidové firmy Pardubice zajišťují i náhradní plnění. Odběrem jejich služeb tak můžete splnit zákonnou povinnost zaměstnávat osoby se ZP. Nikdo z nás s tím nepočítá, ale každému se může přihodit např. úraz, který mu již znemožní vykonávat jeho práci. Úklidové firmy podporují zaměstnávání osob s tělesným handicepem, částečně i plně invalidní důchodce a pomáhají jim se znovu zařadit do běžného života. I osoby se zdravotním postižením mají právo na plnohodnotný a společenský život.

 


Kontakt

Pouchovská 153
500 03 Hradec Králové

tel.: +420 495 220 445
e-mail: hradec.kralove@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN, a.s. Pardubice

Tato česká úklidová agentura poskytuje úklidové služby a nabízí úklidové práce. Působí nejen ve městě Pardubice, na celém území ČR, ale i v zahraničí. Poskytuje kompletní úklidový servis nejen úklid kanceláří v administrativních a průmyslových objektech, ale úklidová služba provádí úklid i v soukromých budovách.

Kontakt

Pouchovská 153
500 03 Hradec Králové


tel.: (+420) 495 220 445
e-mail: hradec.kralove@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Pardubice

Tato společnost je dceřiná společnost úklidové firmy D. I. SEVEN, a.s. a poskytuje kompletní správu budov a nemovitostí ve městě Pardubice. Poskytuje komplexní balíček služeb Facility management, Property management a Energy management. Facility management zahrnuje i úklidové služby a úklidové práce. Každá úklidová služba by však měla být vybrána spolu s dalšími službami v rámci Facility managementu. Nabízí náhradní plnění.

Kontakt

Pouchovská 153
500 03 Hradec Králové

Tel.: + 420 602 592 706
email:
praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Úklidové práce a služby - SIPADAN a.s. Pardubice

Tato úklidová agentura úspěšně poskytuje své kompletní úklidové služby již od roku 2002, a je další profesionální úklidová firma ve městě Pardubice. Poskytuje např. úklid kanceláří, mytí garážových stání a průmyslových hal, atd. Úklidové služby a práce jsou prováděny vždy ve špičkové kvalitě ke spokojenosti klienta. Poskytuje odběr služeb – náhradní plnění.

Kontakt

Pouchovská 153
500 03 Hradec Králové


tel.: + 420 284 860 001
email: praha@diseven.cz
web: disevenservice.cz 

 

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN SERVICE Pardubice

Další úklidová firma, která Vám poskytne veškeré kompletní profesionální úklidové služby a úklidové práce s kompletním hygienickým programem ve městě Pardubice. Nabídka úklidových služeb a prací zahrnuje např. úklid kanceláří, praní koberců, voskování podlah polymerními vosky, mytí oken a fasád. Provádí úklidy před kolaudací, po rekonstrukcích a další úklidové služby a práce. Tato úklidová agentura nabízí mnoho garancí kvality a důkazem toho jsou kladné reference. Nabízí náhradní plnění.