Pult centrální (centralizované) ochrany - napojení na PCO Pardubice

Elektronická ostraha Vám zajistí kompletní zabezpečení domu a zabezpečení objektů a tím ochrání Váš majetek před krádežemi, cíleným ničením, vandalismem, nebo před nežádoucím vniknutím do objektu. Vybrané bezpečnostní agentury na těchto stránkách působící ve městě Pardubice Vám zajistí veškeré bezpečnostní služby. Zabezpečení domu, nebo objektů zajistí dálková elektronická ostraha - napojení na PCO, která svým rozsahem pokrývá nepřetržitý monitoring zabezpečovacích systémů, bezpečnostní kamery a vzdálený přístup do kamerových systémů. Služby PCO mohou být při splnění podmínek dostupnosti zvolené přenosové cesty poskytovány kdekoliv v České republice.

PCO neboli Pult centrální (centralizované) ochrany patří k nejmodernějšímu zabezpečovacímu zařízení dnešní doby. Ve městě Pardubice existují profesionální bezpečnostní agentury, které Vám zajistí ochranu Vašeho majetku. Služby PCO Vás ochrání před vloupáním, ničením nebo násilnému vniknutí do objektu či Vašeho domu.

Pult centrální ochrany

Systém PCO funguje na základě přenosu signálu z elektronických zabezpečovacích systémů, které 24 hodin denně monitorují dané objekty. EZS (elektronický zabezpečovací systém) a EPS (elektronický protipožární systém) je nejlepší kombinací pro ochranu Vašeho majetku. Toto se týká především rodinných domů, kde místo EPS mají jen kouřové čidla a to Váš dům dostatečně neochrání. Bezpečnost lze také zvýšit kamerovým systémem.

Bezpečnostní čidla

Proti nežádoucímu vniknutí Váš majetek nejlépe ochrání bezpečnostní čidla:

  • Pohybové čidlo - PIR
  • Magnety - MG
  • Detektor tříštění skla - GB

Pohybové čidlo zachytí veškerý pohyb v objektu, magnety zajistí otevírací otvory (např. okna) a detektor tříštění skla se uplatňuje především na velkých plochách, jako jsou např. výlohy.

V případě vniknutí do objektu čidla zaznamenají pohyb a okamžitě vyšlou signál na pult centrální ochrany. Pouze u hlavního vchodu se zpravidla nachází zabezpečovací zařízení pro kódování objektu. V této části je tzv. zpožděná zóna, kde je dán určitý časový limit pro zadání správného kódu.

Nejmodernější pohybová čidla rozeznají např. i pohyb menších domácích zvířat. Pokud Vaše zvířátka váží méně než 30 kg, nemusíte se proto obávat planého poplachu.

Signál je vyslán i v případě, kdy oprávněná osoba zapomene zakódovat. Většinou je dáno, v kolik hodin se objekt uzavírá a kóduje. Pokud toto nenastane, operátoři ihned informují pověřenou osobu.

Napojení na pult centrální (centralizované) ochrany

Přenos dat k pultu centrální (centralizované) ochrany lze za pomocí pevné telefonní linky. V případě, že klient pevnou linku nemá, lze se napojit pomocí GSM/GPRS (mobilní operátoři) a vysílač, který je k tomu zapotřebí Vám agentura zapůjčí zdarma.

Dohledové centrum PCO

Veškeré informace, které jsou zabezpečovacím systémem zaznamenány, jsou přenášeny na Dohledové centrum PCO. Zde jsou informace zpracovány a vyhodnoceny zkušenými operátory. Operátoři na základě zjištěné situace kontaktují oprávněnou osobu a v případě potřeby zajistí výjezdovou skupinu, která za optimálních podmínek dorazí na určené místo do 10 minut.

Operátoři Dohledové centra PCO jsou podrobně prověřeni, absolvují několikahodinové psychoanalytické vyšetření a na jeho základě jsou (nebo nejsou) vybráni. Čistý trestní rejstřík je v tomto případě samozřejmostí.

PCO funguje i při výpadku proudu

Každého určitě zajímá, co se stane, když vypadne proud. V podstatě se nestane nic, co by mělo klienta znepokojit. PCO má svůj záložní zdroj. Pokud proud vypadne třeba jen na pár minut, zajistí chod počítačových systémů ÚPS, což je zařízení, které zajistí zdroj energie pro daná zařízení. V případě delšího výpadku naskočí motorgenerátor (poháněn naftou) a ten pak zajistí nepřetržitý provoz PCO.

Moje PCO

Vyhledávanou službou je klientův přístup do databáze pultu centrální ochrany - „Moje PCO". Prostřednictvím této služby mohou klienti on-line přes internet sledovat aktuální výpisy zaznamenané v dohledovém centru. Služba je přístupná 24 hodin denně pomocí standardních internetových prohlížečů.

Služba pultu centralizované ochrany PCO a napojení na PCO může být poskytována na kterémkoliv místě České republiky při splnění podmínky dostupnosti zvolené přenosové cesty.


Kontakt

Pouchovská 153
500 03 Hradec Králové

tel.: +420 495 220 445
e-mail: hradec.kralove@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - D. I. SEVEN, a.s. Pardubice

Tato bezpečnostní agentura Vám poskytne mimo klasické bezpečnostní služby i elektronickou ostrahu – napojení na PCO Pardubice, včetně montáže bezpečnostní kamery. Tato bezpečnostní agentura má již mnoho spokojených klientů. Patří mezi profesionální bezpečnostní agentury na českém i zahraničním trhu.

Kontakt

Pouchovská 153
500 03 Hradec Králové

tel.: +420 495 220 445
e-mail: hradec.kralove@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - D. I. SEVEN FACILITY s.r.o. Pardubice

Je dceřiná společnost D. I. SEVEN, a.s. a poskytuje služby správa nemovitostí a údržba budov, která Vám zajistí komplexní služby nejen ve městě Pardubice, ale i po celé ČR. V rámci Facility managementu poskytuje i elektronickou ostrahu - napojení na pult centrální ochrany. Každá vybraná bezpečnostní služba by však měla být vybrána spolu s dalšími službami v rámci Facility managementu. Agentura poskytuje náhradní plnění.

Kontakt

Pouchovská 153
500 03 Hradec Králové

Tel.: + 420 602 592 706
email:
praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - SIPADAN a.s. Pardubice

Tato agentura působí na trhu v ČR již od roku 2002 a je další kvalitní bezpečnostní agentura ve městě Pardubice. Poskytne Vám veškeré bezpečnostní služby, které obsahují také elektronické zabezpečení pomocí napojení na pult centrální (centralizované) ochrany s možností montáže bezpečnostní kamery. Zabezpečení objektů, nebo zabezpečení domu poskytuje s profesionálním přístupem a tím se řadí mezi špičkové bezpečnostní agentury. Zaměstnává občany se ZPS, ZTP a invalidní důchodce a poskytuje náhradní plnění.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: + 420 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: disevenservice.cz  

 

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - D.I.SEVEN SERVICE a.s. Pardubice

Pro tuto agenturu je předmětem podnikání zajistit Vám kompletní bezpečnostní služby. Mezi jejich bezpečnostní služby patří také elektronická ostraha, díky které Vám zajistí zabezpečení domu a zabezpečení objektů. Napojení na pult centrální (centralizované) ochrany PCO a napojení bezpečnostní kamery Vám zajistí úplný přehled o pohybu v objektu, nebo domu a v jejich okolí. Tato bezpečnostní agentura působící i ve městě Pardubice nabízí mnoho garancí kvality. Nabízí odběr služeb – náhradní plnění.